Výstavba rodinných domů, hrubých staveb i domů na klíč

Přesunout se do vlastního? S naší pomocí hračka. Na základě vašeho projektu vám postavíme dům na klíč včetně inženýrských sítí a kompletních interiérů, nebo jen hrubou montovanou stavbu, dřevostavbu nebo nízkoenergetický domek. To vše na základě vašich představ a vybrané lokality za pomoci zkušených odborníků s letitou zkušeností. K našim zákazníkům vždy přistupujeme osobně a individuálně.

Stavební práce na klíč

Provádíme kompletní výstavbu na klíč i dílčí stavební práce. Stavíme zděné nízkoenergetické domy i montované dřevostavby. Disponujeme týmem zkušených odborníků, se kterými rychle a kvalitně zvládneme celou výstavbu.

Pomůžeme vám realizovat jakákoliv projektová řešení. Stavíme bytové a rodinné domykomerční nemovitosti, budovy veřejné správy i průmyslové a administrativní nemovitosti. Soukromým firmám a developerům nabízíme také dodávku stavebních prací.

Nízkoenergetické domy z kvalitních materiálů

K výstavbě využíváme pouze kvalitní materiály a moderní technologické postupy, ke kterým patří důkladná izolace staveb, zateplování střešních konstrukcí či realizace strojních omítek.

Navíc se neustále vzděláváme v nových trendech ve stavebnictví. K našim přednostem patří rychlé a kvalitní provedení podle nízkoenergetických standardů a dodržování stanovených termínů. Rodinné domy a nemovitosti stavíme nejen v Praze a ve Středočeském kraji, ale po celé České republice.